به سايت ماني خوش آمديد
گردوخرماپسته
انتخاب صحيح مواد اوليه و مراقبت از آنها در محيطي با ثبات در کل فرآيند، از برداشت تا فرآوري و در نهايت عرضه محصولي آماده مصرف حاصل بيش از يک سده تجربه در عرصه توليد محصولات غذايي سالم مي باشد.
مغز ها و ميوه هاي بکار رفته در محصولات ماني طي فرايندي دقيق، در نهايت رسيده بودن و آماده بودن انتخاب شده، برداشت شده، و با استفاده از نور خورشيد به گونه اي خشک مي گردند که طعم طبيعي و بافت اصيل خود را کاملا حفظ نمايند.
ماني به سادگي و خالص بودن باور دارد. سلامتي و شادابي، فرآيند کاملا طبيعي، تخصص در صنايع غذايي و بهترين طعم و غذاي خالص شعار ماندگار ماني است.


تحقيق و توسعه
محقق نمودن اهداف واحد تحقيق و توسعه!

هدف واحد تحقيق و توسعه شرکت ماني بالابردن درجه مطلوبيت محصولات و طراحي محصولات جديد به نحوي است که مورد پسند مشتريان نهايي باشد. از اقدامات انجام شده در اين راستا ايجاد ارتباط مستقيم با مشتريان از طريق برگزاري تست پنل و بهره گيري از روش هاي آماري است که ...

اخبار

اعطاي لوح تقدير و تنديس سلامت براي محصولات ماني

به مناسب روز جهاني غذا لوح تقدير و تنديس سلامت براي سه محصول ماني شامل پسته بو داده، مغز بادام شور و البالو توسط وزير بهداشت اهدا شد.

ادامه...
سالم، لذيذ و مقوي!
تجربه اي روزانه از لذت و سلامت
ميان وعده اي لذيذ و فاقد هرگونه ناخالصي؛ همراه با انتخابي خوشمزه از ناب ترين ميوه ها و آجيل هاي متنوع از قبيل کشمش، انجير خشک، گردو، بادام، پسته، بادام زميني، بادام هندي و غيره که درمجموعه اي نفيس از طعم ها و چاشني هاي طبيعي ارائه مي گردند. با بهره مندي از خصيصه ويژه اين محصولات که همانا خلوص و طبيعي بودن ميوه ها و مغزهاي آن است، ماني طيف وسيعي از ميان وعده هاي خوشمزه و مغذي را که حافظ سلامتي و برآورنده نيازهاي طبيعي بدن است تامين مي نمايد.
slide2slide1